top of page
Madeni Yağ Değişimi
Antifriz Değişimi

Hizmetlerimiz

Kaliteliden ödün vermeyerek sizlere en iyi hizmeti ve çözümü sunuyoruz.

Madeni Yağ Değişimi

Aracınızın güvenli ve sağlam çalışabilmesi için düzenli bakım ve denetimden geçmesi gerekir. Motorunuzun düzgün çalışması için gerekli olan madeni yağ değişimini en güvenli ve kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. 

Öz yağlama servisi madeni yağ değişimi

Antifriz Değişimi

Kış ayının vazgeçilmez işlemi olan antifriz değişimini gerçekleştiriyoruz. Motorun donmasını ve hararet yapmasını önleyen bu işlem yaz ayında da yapılmaktadır ancak yaz aylarında kullanılan antifiriz miktarı son derece azdır. Renksiz bir alkol türü olan antifiriz motorun soğumasına yardımcı olarak ömrünü uzatır. Motorun soğutma suyunun donma noktasını düşürebilecek özelliklere sahip olan antifiriz, suyun hareketini sağlarken sirkülasyon pompasının verimlilik seviyesini de arttırmaya başlar.

Öz yağlama servisi antifriz değişimi

Filtre Değişimi

Yağ, hava, polen, mazot filtre değişimlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz. Sürüş konforu, performans ve yakıt ekonomisine ciddi şekilde etki eden yağ filtreleri, düzenli değiştirilmediği zaman motor arızalarına sebebiyet verebilir. Firmamız, sizler için en iyi kalitede filtreler kullanarak aracınızın ömrünü sağlıklı ve uzun geçirmesine yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor. 

Öz yağlama servisi filtre değişimi
Filtre Değişimi
bottom of page